مشاوره پروژه‌های مهندسی

​​از دلایل شکست در پروژه‌های مهندسی می‌توان به مواردی نظیر عدم شناخت کافی از امکانات ساخت در داخل کشور، نحوه‌ی پیاده‌سازی بهینه پروژه، خروجی و بازار اشاره داشت. از این رو الزامی است تا اشخاص به منظور کاهش درصد احتمال شکست یک پروژه از مشاورین خبره در حوزه‌های مهندسی بهره گیرند.

​​​​​​​شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند سپهران با یک دهه تجربه‌ی ساخت و تولید محصولات متنوع در حوزه های مختلف مهندسی و برخورداری از تیمی حرفه‌ای از اعضای هیئت علمی و نخبگان علمی کشور قادر است تا شما را در طول مسیر پیاده سازی یک پروژه از مراحل ابتدایی پرورش ایده تا مراحل شبیه سازی‌های اولیه، تولید نمونه پایلوت، ساخت محصول، بازاریابی و فروش و تعمیر و نگهداری مشاوره نماید.

به منظور درخواست مشاوره پروژه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند سپهران تماس حاصل نمایید. و یا از طریق فرم اختصاصی زیر ضمن بیان توضیحات کافی در ارتبطات با طرح مورد نظر و ذکر شماره تلفن، کارشناسان شرکت پس از بررسی دقیق طرح در اولین فرصت به منظور مشاوره و تنظیم جلسه حضوری معارفه و عقد قرارداد مشاوره با شما تماس حاصل خواهند کرد.