​رانشگر غواصی جت پرو P-500L

قابلیت تعویض باتری در زیر آب و افزایش برد پیمایش تا دو برابر
ارسال اطلاعات موتور و عیب یابی به صورت وایرلس به غواص
کنترل فرمان حرکت در سه حالت کم مصرف - کروز - اضطراری
قابلیت رهاسازی سریع رانشگر در مواقع خاص
قابلیت نصب دوربین و پروژکتور بر روی وسیله
نیروی رانش بالا و قابلیت حمل تجهیزات
قدرت موتور تا ۱.۵ کیلووات
سرعت ۵ کیلومتر در ساعت
قابلیت تعویض باتری در زیر آب
نیروی رانش بالا و قابلیت حمل تجهیزات

جهت سفارش محصول تماس حاصل فرمایید

تماس با ما

​JETPRO گونه جدیدی از رانشگرهای غواصی موصوم به DPV و از دسته اسکوترهای دریایی می‌باشد که بطور گسترده در صنعت غواصی برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله با اتصال به کپسول اکسیژن، نیروی جلوبرنده لازم برای جا به جایی غواص را طی مسافت های متوسط و طولانی فرآهم می آورد. با بکارگیری JETPRO در زیر آب، فعالیت بدنی ناشی از جابجایی غواص کاهش قابل ملاحظه‌ای یافته که به تبع آن علاوه بر کاهش خستگی در حین و بعد از غواصی، زمان قابل بهره برداری از کپسول غواصی به دلیل پایین آمدن مصرف هوا افزایش می‌یابد. JETPRO به‌گونه ای طراحی شده که غواصان مبتدی و حرفه‌ای بدون نیاز به آموزش خاص و تنها صرف مدت زمان اندکی تمرین به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. از این رانشگر می‌توان در بازرسی‌های زیر سطحی تجهیزات مانند خطوط انتقال نفت و دیتا، سکوهای نفتی در آب و یا بازبینی بدنه زیردریایی‌ها و کشتی‌ها، عملیات جست و جو و نجات و یا مقاصد تفریحی بهره برد.

JETPRO

موتور از طریق مجموعه کنترلی نصب شده بر روی درایور و همچنین سنسورهای نصب شده بر موتور به صورت کامل تحت نظارت سیستم محافظ می باشد که علاوه بر افزایش عمر کاری موتور باعث افزایش بهره وری و راندمان موتور و نهایتا رنج عملیاتی سیستم خواهد شد..
کنترل دور موتور
کنترل جریان و ولتاژ مصرفی موتور
کنترل دمای سیم پیچ‌ها و مگنت‌های موتور از طریق سنسور غیر تماسی IR

Motor Protection

Ducted Propeller

شبیه سازی با به روزترین نرم افزار های مکانیک سیالات منجر به طراحی پروانه منحصر به فردی گردیده که علاوه بر ابعاد نسبی کوچک، دارای بازدهی قابل توجهی می‌باشد. این پروانه درون یک نازل شتاب‌دهنده قرار گرفته است که علاوه بر جلوگیری از برخورد اجسام خارجی به پروانه، منجر به افزایش نیروی رانش تا 35 درصد خواهد شد که مستقیما بر روی بازده کلی مجموعه همچون توان مصرفی، زمان دشارژ باتری ها، دمای موتور و کنترلر، مسافت قابل پیمایش و ... تاثیر گذار خواهد بود. همچنین با کاهش پدیده‌های مخرب نظیر cavitation و paddle-wheel-effect طول عمر مفید پروانه و مجموعه انتقال قدرت نیز افزایش خواهد یافت.

به منظور تعویض باتری در زیر آب و افزایش رنج عملیاتی سیستم بدون نیاز به خروج از آب، کانکتورهای خاص منظوره تحت عنوان "اتصال تر" بر روی مدل های سری L رانشگر Jet Pro تعبیه شده اند. این کانکتورها با داشتن پین های برنجی روکش شده با طلا و تحمل فشار آب تا عمق بیش از 150 متر و دمای 60 درجه امکان استفاده در محیط های با کاربری های مختلف را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

Wet Mate Connectors

بدنه این تراستر از جنس آلومینیوم آلیاژی مقاوم به خوردگی بوده و سطح آن پس از سخت کاری سطحی با فرایند Hard Anodazing پوشش دهی شده تا در برابر خوردگی و خراش مقاومت بی نظیری داشته باشد.

Hard-Anodized Aluminum

Specifications

• مقدار عمق نهایی برابر با 60 متر می‌باشد که در صورت درخواست تا 150 متر قابل ارتقاء می‌باشد
• منبع تغذیه‌ی کابلی برای غواصی‌های نزدیک مقر اصلی جهت عملیات بازرسی، جست و جو و نگهداری طولانی مدت قابل تولید و ارائه می‌باشد.
• تمامی پارامترهای جدول مشخصات تحت شرایط استاندارد تهیه گشته اند و وابسته به نوع و شرایط استفاده امکان تغییر دارد.

Gallery

Support

ورژن -
تاریخ آپلود: 99/02/15
​​​​​​​

کاتالوگ فارسی JetPro P-500L

دانلود
دانلود

ورژن -
تاریخ آپلود: 99/02/11
​​​​​​​

کاتالوگ انگلیسی JetPro P-500L