​رانشگر غواصی P-500

ارسال اطلاعات موتور و عیب یابی به صورت وایرلس
قابلیت نصب دوربین و پروژکتور بر روی وسیله
قدرت موتور تا ۱.۵ کیلووات
سرعت ۵ کیلومتر در ساعت
نیروی رانش بالا و قابلیت حمل تجهیزات
قابل نصب بر روی تجهیزات دریایی و تامین نیروی رانشی در زیر آب

جهت سفارش محصول تماس حاصل فرمایید

تماس با ما

تراستر های سری P-500 جت پرو از نمونه های حرفه ایی و موفق موجود می باشد که با طراحی صنعتی و مطابق با استاندارد های جهان قابلیت استفاده و بکار گیری در طیف وسیعی از کاربری های تحقیقاتی و صنعتی را دارا می باشد. این تراستر بر پایه موتور های توان بالا و کامپکت براشلس می باشد و در نوع خود توانایی تولید نیروی رانش تا 300 نیوتن را دارا می باشد

JETPRO P500

موتور از طریق مجموعه کنترلی نصب شده بر روی درایور و همچنین سنسورهای نصب شده بر موتور به صورت کامل تحت نظارت سیستم محافظ می باشد که علاوه بر افزایش عمر کاری موتور باعث افزایش بهره وری و راندمان موتور و نهایتا رنج عملیاتی سیستم خواهد شد..
کنترل دور موتور
کنترل جریان و ولتاژ مصرفی موتور
کنترل دمای سیم پیچ‌ها و مگنت‌های موتور از طریق سنسور غیر تماسی IR

Motor Protection

Ducted Propeller

شبیه سازی با به روزترین نرم افزار های مکانیک سیالات منجر به طراحی پروانه منحصر به فردی گردیده که علاوه بر ابعاد نسبی کوچک، دارای بازدهی قابل توجهی می‌باشد. این پروانه درون یک نازل شتاب‌دهنده قرار گرفته است که علاوه بر جلوگیری از برخورد اجسام خارجی به پروانه، منجر به افزایش نیروی رانش تا 35 درصد خواهد شد که مستقیما بر روی بازده کلی مجموعه همچون توان مصرفی، زمان دشارژ باتری ها، دمای موتور و کنترلر، مسافت قابل پیمایش و ... تاثیر گذار خواهد بود. همچنین با کاهش پدیده‌های مخرب نظیر cavitation و paddle-wheel-effect طول عمر مفید پروانه و مجموعه انتقال قدرت نیز افزایش خواهد یافت.

بدنه این تراستر از جنس آلومینیوم آلیاژی مقاوم به خوردگی بوده و سطح آن پس از سخت کاری سطحی با فرایند Hard Anodazing پوشش دهی شده تا در برابر خوردگی و خراش مقاومت بی نظیری داشته باشد.

Hard-Anodized Aluminum

Specifications

• مقدار عمق نهایی برابر با 60 متر می‌باشد که در صورت درخواست تا 150 متر قابل ارتقاء می‌باشد
• منبع تغذیه‌ی کابلی برای غواصی‌های نزدیک مقر اصلی جهت عملیات بازرسی، جست و جو و نگهداری طولانی مدت قابل تولید و ارائه می‌باشد.
• تمامی پارامترهای جدول مشخصات تحت شرایط استاندارد تهیه گشته اند و وابسته به نوع و شرایط استفاده امکان تغییر دارد.